loader image

کدام تی شرت مردانه مناسب شما است

تی شرت مردانه
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

انواع تی شرت مردانه

یکی از مهمترین پوشاکی که در لباس مردانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرد، تی شرت مردانه است. این لباس از پارچه های مختلفی تولید و به بازار عرضه می شود. تی شرت مردانه را می توان از لباس های راحتی و اسپرت محسوب کرد که طرفداران خاص خود را دارد. مدل های تی شرت مانند بسیاری دیگر از انواع مدل لباس ها تنوع بسیاری دارند و این تنوع می تواند در جنس، مدل و رنگ پارچه مورد استفاده در تی شرت باشد.

تی شرت مردانه مانند همه لباس های دیگر باید با استایل شما هماهنگ باشد. این تناسب باید در رنگ تی شرت با پوست شما، جنس آن مناسب با اندام و همچنین فصول سال، و بسیاری موارد دیگر باشد. تی شرت های تک رنگ و ساده از جمله لباس هایی هستند که می توان تقریبا همیشه آن ها را ترند محسوب کرد. تی شرت هایی با یقه ساده نیز از این دسته بندی هستند.

تی شرت های اسپرت

انواع تی شرت اسپرت در بازار تنوع بسیار زیادی دارند و از طرفداران انواع لباس محسوب می شوند و محبوبیت ویژه ای بین جوانان دارند. تی شرت های اسپرت از جمله لباس هایی هستند که می توان از آن ها در ورزش، پیاده روی، تفریح و دورهمی های دوستانه استفاده کرد. این تی شرت ها اصولا یقه های گرد و یا یقه هفت دارند و می توانند با شلوار جین به زیبایی ست شوند. تی شرت های اسپرت از جمله لباس هایی هستند که فرد هنگام پوشیدن آن ها احساس راحتی دارد.

عمده ترین جنس هایی که با آن ها تی شرت اسپرت تولید و به بازار عرضه می شود، جنس های نخ پنبه، جودون و … است. می توان گفت تقریبا جنس های کشدار را می توان در تولید این نوع تی شرت به کار برد. تی شرت های یقه گرد به عنوان تی شرت های پایه یا Basic شناخته می شوند.

تی شرت مردانه
تی شرت مردانه

هر تی شرت شما را چگونه نشان می دهد؟

از انواع تی شرت هایی که ممکن است هنگام خرید حتی برای یک بار هم شده آن ها را پرو کنید می توان به تی شرت یقه هفت، تی شرت یقه گرد، تی شرت یقه Y، تی شرت Oversize، تی شرت فیت و … اشاره کرد. هر کدام از انواع این تی شرت ها برای اندام و استایل های خاصی مناسب هستند. در نظر داشته باشید که تی شرت های یقه گرد از جمله تی شرت های پایه محسوب می شوند که تقریبا برای هر اندام و هر محدوده سنی مناسب هستند.

تی شرت های یقه هفت را بهتر است اصولا مردانی که هیکل درشت دارند بپوشند. این تی شرت برای افرادی با صورت گرد و همچنین شانه های پهن نیز مناسب است. تی شرت های فیت را ممکن است همه افراد نشناسند و اصولا این تی شرت به هر اندامی توصیه نمی شود. تی شرت فیت را بهتر است کسانی که اندام مناسب و اصطلاحا مانکنی دارند استفاده کنند. این تی شرت برای استفاده در کنار ژاکت پیشنهاد خوبی است.

تی شرت مردانه
تی شرت مردانه

در خرید تی شرت مردانه به این نکات دقت کنید

فراموش نکنید هر لباسی مناسب اندام شما نیست، تی شرت مردانه نیز از این قضیه مستثنی نیست. سعی کنید هنگام خرید با فردی هم سلیقه یا تنهایی به خرید بروید. در خرید تی شرت مردانه به نکات زیر توجه کنید.

  1. تی شرت ها از جنس های مختلفی تولید می شوند که هر کدام مناسب یک فصل هستند هنگام خرید به این نکته توجه کنید.
  2. با توجه به سلیقه خود می توانید از تی شرت های آستین کوتاه و یا آستین بلند استفاده کنید.
  3. تی شرت های آستین کوتاه نیز از نظر قد آستین متفاوت هستند. با توجه به تیپ و استایل و سلیقه خود به اندازه قد آستین توجه کنید.
  4. سعی کنید اگر اندام چاقی دارید از تی شرت های تک رنگ استفاده کنید و همچنین تی شرت های آستین کوتاه گزینه های مناسبی هستند.
  5. در نظر داشته باشید که هر نوع لباسی که ترند می شود مناسب شما نیست. بهتر است با توجه به اندام و سلیقه خودتان خرید کنید.
تی شرت مردانه
تی شرت مردانه

عضویت در خبر نامه

با پر کردن و ارسال فرم زیر از خبرهای جدید مجله مد و پوشاک به شیک مطلع شوید .

اشتراک گذاری این مقاله با دوستانتان

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat with us

Hi there! How can I help you?