loader image

در خرید کاپشن زنانه دقت کنید

کاپشن زنانه
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

کاپشن یک اصطلاح روسی

کاپشن یکی از لباس هایی است که در فصول سرما و زمستان مورد استفاده قرار می گیرد. این لباس از یک واژه روسی گرفته شده است و معادل آن بالا پوش است. کاپشن زنانه نیز از این اصطلاح گرفته شده است و در طرح و مدل های مختلفی به بازار عرضه می شود. در زمان های گذشته بیشترین متریالی که برای کاپشن مورد استفاده قرار می گرفته، چرم بوده است. امروزه تنوع این لباس بیشتر شده است و می توان از جنس های مختلفی تهیه و به بازار عرضه شود. مدل های متفاوتی نیز از این لباس در بازار موجود است که شما می توانید با توجه به استایل و سلیقه خودتان آن ها را انتخاب کنید. روسیه از کشور های سردسیری است که دمای هوا بسیار پایین می آید و شاید به همین دلیل این لباس از این کشور تولید شده است. برای خرید انواع کاپشن زنانه، مردانه و بچگانه می توانید به فروشگاه های حضوری و اینترنتی مراجعه کنید.

 

کاپشن زنانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاپشن زنانه

 

انواع مدل کاپشن زنانه

کاپشن زنانه را با توجه به تیپ، استایل و ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید. در نظر داشته باشید مدل های بسیاری از کاپشن های زنانه در بازار موجود است که هر کدام با توجه به دمای مناطق تولید می شوند. سعی کنید با توجه به طبع بدن خود نیز خرید کنید. همانطور که گفته شده کاپشن زنانه مدل های بسیاری دارد. از جمله این مدل ها می توان به مدل کژوال، مدل خز دار، مدل چرم، مدل اسپرت و … اشاره کرد. کاپشن کژوال را با عنوان کاپشن های معمولی نیز می شناسند که مورد استفاده عموم قرار می گیرد. این مدل از کاپشن زنانه بسیار گرم است و می توان آن را در مناطق سردسیری مورد استفاده قرار داد. مدل دیگری از کاپشن مورد استفاده قرار می گیرد و به زنان لاغر اندام توصیه می شود کاپشن های بادی یا حجیم است. بین لایه بیرونی و درونی این مدل از کاپشن پشم شیشه قرار گرفته است که باعث گرمای بسیاری می شود.

 

کاپشن زنانهررررررررررررررررررررررررررررررررررررر

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاپشن زنانه

 

کاپشن خز دار مدلی از قطب شمال

شاید زمانی که کاپشن های خز دار را می بینید به یاد اسکیمو های قطب شمال می افتید که تنها راه نجات آن ها از سرما این لباس ها است. مدل های مختلفی امروزه از این لباس در بازار ترند شده است که استفاده از خز تداعی کننده سرمای قطب شمال است. این لباس در کشور هایی مانند روسیه نیز بسیار مورد استفاده قرار می گیرد. این کاپشن ها همگی با مدل کلاه دار دوخته می شوند و لبه های کلاه را با خز می پوشانند. اگر طبع بدن شما گرم است این کاپشن را به شما توصیه نمی کنیم. در قطب شمال این لباس ها را از پوست حیوانات تهیه می کنند و گرمای آن تقریبا چندین برابر مدل های معمولی است. این لباس تقریبا به هر اندامی توصیه می شود زیرا به اندازه کاپشن های بادی حجیم نیستند. اگر در مناطقی با اقلیم معتدل و گرم تر ساکن هستید کاپشن های اسپرت نیز گزینه مناسبی برای شما هستند.

 

کاپشن زنانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاپشن زنانه

 

در خرید کاپشن زنانه این نکات را مد نظر داشته باشید

برای خرید هر نوع لباس یا وسیله ای نیاز است که نکاتی را مد نظر داشته باشید. در این زمینه به موارد زیر دقت کنید.

  • کاپشن شما باید عایق حرارتی گرما و سرما باشد. این عایق می تواند کرک یا پر و یا پشم شیشه باشد.
  • هنگام خرید به دوخت لباس دقت کنید تا مبادا درز های لباس شکافته شده باشند.
  • به کیفیت پارچه و جنس کاپشن دقت کنید که طول عمر بلندتری داشته باشد. استفاده از کاپشن های بی کیفیت با قیمت ارزان فقط زحمت شما را برای خرید مجدد زیاد می کند.
  • در مناطق پر بارش افراد باید این نکته را مد نظر داشته باشند که کاپشن باید ضد آب باشد تا هنگام بارش باران یا برف با مشکل مواجه نشوید. لایه رویی این کاپشن ها اصولا از جنس پلی استر است.
  • کاپشن های چرم استایل بسیار زیبایی به شما می دهند اما ممکن است زیاد در برابر سرما مقاوم نباشند و سرما را از خود عبور دهند. با توجه به گرمایی یا سرمایی بودن خود این مدل را انتخاب کنید.

 

کاپشن زنانه

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه کاپشن زنانه

 

عضویت در خبر نامه

با پر کردن و ارسال فرم زیر از خبرهای جدید مجله مد و پوشاک به شیک مطلع شوید .

اشتراک گذاری این مقاله با دوستانتان

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat with us

Hi there! How can I help you?