loader image

انواع لباس مردانه

لباس مردانه
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

در این مقاله از مجله مد و پوشاک به شیک قصد داریم در مورد انواع لباس مردانه صحبت کنیم .

انواع لباس مردانه

از عمده ترین بخش های صنعت پوشاک، تولید لباس مردانه است که می تواند در بازار رقابتی جایگاه ویژه ای داشته باشد. اگر با دقت به این موضوع نگاه کنیم می بینیم در بازار پوشاک مردانه برند های خاص جایگاه ویژه ای پیدا کرده اند. شاید اگر در این مورد پرس و جو کنید، متوجه شوید یک برند ممکن است لباس های اسپرت را بهتر عرضه کند.

در مورد عرضه انواع مدل های لباس مردانه برخی برند ها ممکن است در زمینه لباس های رسمی موفق تر باشند. در لباس های مردانه باید چندین مورد را در نظر داشت، می توان به جنس پارچه، استایل و اندازه های آن اشاره کرد. در نظر داشته باشید که  لباس مردانه علاوه بر موارد گفته شده باید با توجه به سن نیز انتخاب شود. ترکیب رنگ و استایل نیز در این مورد بسیار مهم است.

لباس مردانه
لباس مردانه

مردان چاق اینگونه لباس بپوشند!

به طور طبیعی انسان ها اندام های مختلفی دارند و به تبع آن باید لباس های متفاوتی نیز به تن کنند. در نظر داشته باشید که افراد ممکن است دارای اندام های چاق، لاغر، متوسط، متناسب و … باشند. بهتر است هر کدام از این اندام ها لباس های خاص و متناسب خود را بپوشند. می توان گفت یکی از معضلاتی که در اندام آقایان و خانم ها دیده می شود، چاقی است.

چاقی ممکن است بر اثر عوامل مختلفی به وجود آمده باشد. مردان چاق بهتر است که در قسمت بالا تنه به جای تی شرت پیراهن به تن کنند. اگر شما تی شرت را می پسندید سعی کنید که تی شرت را داخل شلوار بزنید و حتما با آن زیرپوش بپوشید. لباس های مونوکروم بپوشید، این قانون چه برای آقایان چاق چه برای خانم های چاق صدق می کند و تفاوتی در این مورد ندارند. از جنس های لخت استفاده کنید و پارچه های کتان و تترون پیشنهاد های خوبی محسوب می شوند.

اندازه بودن را در لباس های خود در نظر بگیرید!

شاید این مورد آنقدر که در لباس مردانه اهمیت دارد در لباس های زنانه حائز اهمیت نباشد. باید بدانید که اندازه بودن لباس چه در افراد چاق و چه در افراد لاغر یک نکته مهم محسوب می شود. با هر اندامی که دارید سعی کنید لباس سایز خود را انتخاب کنید. فکر نکنید که اگر چاق هستید باید حتما از لباس های گشاد و خیلی راحت استفاده کنید.

استفاده از لباس های خیلی گشاد یا تنگ شما را شلخته نشان می دهند. مورد دیگر اینکه مسلما هیچ فردی با لباس تنگ احساس راحتی ندارد و تقریبا شخصیت شما را به خوبی جلوه نمی دهد. اینکه از تنگی لباس دکمه های پیراهنتان کشیده شود، زیاد خوشایند نیست. به علاوه اندازه بودن لباس به اندام شما به طول لباس نیز دقت کنید. سعی کنید لباس های خیلی بلند انتخاب نکنید. این لباس ها نیز نوعی آشفتگی در تیپ لباس های شما به وجود می آورند.

لباس مردانه
لباس مردانه

در تیپ و استایل خود این نکات را مد نظر داشته باشید

اگر می خواهید از افرادی باشید که شیک پوشی را دوست دارید به شما پیشنهاد می شود که از ساده بودن غافل نشوید. ساده بودن به این معنی که هر لباسی بپوشید، نیست. سعی کنید رنگ های خاص و همیشگی مانند مشکی، سرمه ای، خاکستری و … را انتخاب کنید. لباسی به رنگ خاکستری از جمله لباس های کلاسیک محسوب می شود که تقریبا همیشه مد هستند.

اگر طبق مد های جدید لباس می پوشید در نظر داشته باشید خاص بودن به معنای پوشیدن هر لباسی نیست. شخصیت خود را با پوشیدن هر نوع لباسی زیر سوال نبرید زیرا ممکن است سالیانه لباس های زیادی ترند شوند. ترند شدن لباس ها به معنی خوب بودن آن ها نیست. صاحبان صنایع پوشاک این تصمیم را برای خاص بودن شما گرفته اند.

در انتخاب رنگ لباس متناسب با پوست خود دقت کنید. برخی رنگ لباس ها ممکن است به هیچ عنوان با رنگ پوست شما هم خوانی نداشته باشد.

عضویت در خبر نامه

با پر کردن و ارسال فرم زیر از خبرهای جدید مجله مد و پوشاک به شیک مطلع شوید .

اشتراک گذاری این مقاله با دوستانتان

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat with us

Hi there! How can I help you?