loader image

انواع لباس زنانه را بشناسید

لباس زنانه
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

در این مقاله از مجله مد و پوشاک به شیک قصد داریم در مورد لباس زنانه صحبت کنیم .

دنیای لباس زنانه

دنیای لباس زنانه یک دنیای متنوع و بسیار گسترده است. لباس زنانه انواع مختلفی دارند که برای استایل های متفاوتی تعریف می شوند. پوشاک شما می تواند بر اساس فرهنگ و جامعه شما مختلف باشد.

در نظر داشته باشید که هر لباسی برای موقعیت‌های ویژه‌ای طراحی می شود. هیچ وقت نمی توان یک پیراهن با طرح های شلوغ و یا رنگ های بسیار شاد را در یک مکان رسمی استفاده کرد. در نظر داشته باشید شما نمی‌توانید از لباس های خانگی در محل کار استفاده کنید.

لباس زنانه
لباس زنانه

دسته بندی لباس های زنانه می‌تواند شامل تی شرت، دامن، پیراهن، مانتو، پالتو و حتی شال و روسری باشد. به خاطر داشته باشید که شما می‌توانید از تی شرت برای موقعیت های غیر رسمی استفاده کنید البته از این لباس در منزل نیز می توان استفاده کرد.

متناسب با نوع موقعیت و تیپ شخصیتی شما لباس ها را می توانید انتخاب کنید. فراموش نکنید با هر اندامی که دارید لباس های متناسب با اندامتان انتخاب کنید.

تی شرت زنانه

اگر بخواهیم که دسته بندی را به صورت گسترده‌تری بیان کنیم باید گفت که لباس ها از نظر طرح و طراحی و همچنین رنگ نیز می توانند طبقه بندی شوند.

در دنیای طراحی لباس بسیاری از لباس ها ثابت و همیشگی هستند که تی شرت از انواع این دسته بندی محسوب می شود. تی شرت ها بسیار گسترده هستند و انواع مختلفی دارند و هر کدام می توانند در یک موقعیت استفاده شوند.

لباس زنانه
لباس زنانه

شاید وقتی نام تی شرت به گوش شما بخورد آن را در دسته بندی لباس های اسپرت جای دهید. اما از تی شرت ها می توان در بسیاری مکان و موقعیت ها استفاده کرد و این لباس فقط مخصوص پیاده روی یا ورزش نیست.

در مهمانی های دوستانه می توانید از انواع تی شرت در طرح و رنگ های مختلف استفاده کنید.

اگر اندام چاقی دارید از تی شرت های آستین کیمونو استفاده نکنید. اگر اندام لاغری دارید می توانید از تی شرت های کمی آزاد استفاده کنید.

انواع شلوار زنانه

شلوار زنانه نیز از جمله انواع لباس زنانه محسوب می شود که در تیپ و استایل شما بسیار می تواند تاثیر گذار باشد. در نظر داشته باشید که لباس های زنانه هر کدام در هر دسته بندی که باشند برای یک اندام مناسب هستند.

شلوار ها نیز از این قضیه مستثنی نیستند و می توانند برای انواع استایل ها طراح شوند. یکی از انواع شلوار که تقریبا به تمامی افراد با هر اندامی توصیه می شود، شلوار های دمپا گشاد است.

لباس زنانه
لباس زنانه

شلوار های دمپا گشاد می توانند اندام شما را کشیده تر نشان دهند و گزینه ی بسیار مناسبی برای افراد با قد کوتاه هستند. در برخی افراد لاغر اندام و بلند شلوار های دمپا گشاد اگر متناسب با سایز و اندازه اندام نباشد موجب شلختگی می شود.

اگر می خواهید که شلوار های شما با هر لباسی ست شوند رنگ های طوسی، مشکی و کرمی بهترین گزینه برای این موضوع هستند.

شال و روسری

ممکن است که فکر کنید شال و روسری فقط برای کشور هایی مانند ایران و یا کشور های مسلمان تعریف شده است و در این مناطق مورد استفاده قرار می گیرد.

لباس زنانه
لباس زنانه

اما باید بگوییم که این پوشش در تمامی کشور های دنیا و در صنعت مد یک نوع پوشش برای تیپ و استایل های مختلف محسوب می شود. شال و روسری در بسیاری از کشور های دنیا یکی از مهمترین موارد برای مد و زیبایی است که بسیار هم مورد استقبال قرار می گیرد. با توجه به اینکه این پوشش تنوع بسیار زیادی دارد، می توان از آن در موقعیت های مختلف استفاده کرد.

در برخی موارد نه فقط برای پوشاندن سر و یا مو، بلکه برای پوشش گردن با طرح های مختلف از شال یا روسری استفاده می کنند. البته نمی توان نادیده گرفت که این نوع پوشش در کشور های مسلمان به مراتب بسیار پر کاربرد تر است.

عضویت در خبر نامه

با پر کردن و ارسال فرم زیر از خبرهای جدید مجله مد و پوشاک به شیک مطلع شوید .

اشتراک گذاری این مقاله با دوستانتان

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat with us

Hi there! How can I help you?