loader image

انواع لباس بچه گانه چند مدل هستند

لباس بچه گانه
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

در این مقاله از مجله مد و پوشاک به شیک در مورد لباس بچه گانه و صنعت آن کمی توضیح می دهیم برای شما .

دنیای لباس بچه گانه

شاید با شنیدن نام لباس بچه گانه در ذهن شما لباس هایی با پارچه های رنگی و همچنین طرح های عروسکی نقش می بندد. می توان گفت این تصور تا حدودی درست است و خارج از واقعیت نیست. لباس های بچه گانه تنوع بسیار زیادی در طرح و رنگ دارند. از پارچه های مرغوب و اعلا برای دوخت انواع لباس بچه گانه استفاده می کنند.

لباس بچه گانه
لباس بچه گانه

اینکه چرا پارچه های لباس بچه گانه بسیار حائز اهمیت است، می توان گفت به دلیل حساسیت و لطافت پوست کودک است. لباس های بچه گانه طراحی دوخت انحصاری خود را دارند. تولید کنندگان لباس های بچه گانه اظهار می کنند که پارچه دور ریز لباس های بچه گانه نسبتا زیاد است. می توان گفت شاید یکی از دلایل گرانی لباس بچه نسبت به لباس بزرگسالان از نظر متریال استفاده شده، این مورد است. از طرفی گفته شد که پارچه های لباس های کودک از جنس های مرغوب است که این نیز خود متحمل هزینه بیشتر است.

لباس بچه گانه و صنعت مد

با پیشرفت صنعت مد و پوشاک، دنیای لباس کودکان نیز از این قضیه محروم نمانده است و تحول بسیاری در این زمینه نیز رخ داده است. لباس های کودکان توسط بسیاری از طراحان برجسته لباس طراحی می شوند و به بازار مشتریان عرضه می شود. برای طراحان لباس های کودک، اینکه طراح می داند دقیقا برای چه رده سنی کار می کند بسیار کمک کننده است. طراح تقریبا می تواند از تمامی رنگ های پارچه مورد نظر استفاده کند، از طرفی نوع پارچه ها تقریبا مشخص هستند.

اینکه در دنیای لباس کودک معیار و شاخص وجود دارد می تواند محدودیت و مزایایی به دنبال داشته باشد. امروزه در بازار پوشاک بسیار لباس های ست پدر و یا مادر فرزندی می بینیم. این موضوع نشان می دهد که طراحی مناسب برای لباس کودک نیز اهمیت بسیار بالایی دارد. در لباس کودک علاه بر شیک بودن و زیبایی، کودکان لباس های راحت را بیشتر می پسندند.

در طراحی لباس کودک استاندارد های دوخت را در نظر بگیرید

یکی از اصول مهم که در طراحی لباس از آن استفاده می شود این است که استاندارد های دوخت مد نظر قرار بگیرد. شاید اگر با افراد حرفه ای در این زمینه صحبت شود خاطر نشان کنند که اندازه گیری و طراح لباس کودکان متفاوت از لباس های بزرگسالان است. یکی از نکات مهم در این زمینه و طراحی لباس کودک این است ک اندازه گیری ها متفاوت است.

در اندازه گیری و طراحی لباس کودکان اصولا کارور و دور سینه با هم برابر است و این خود یکی از نکات مهم در طراحی لباس است. طراحان حرفه ای بهتر می دانند که هر نوع پارچه برای چه مدلی در دوخت لباس کودکان مناسب است. در طراحی لباس برای کودکان باید در نظر داشته باشید که راحتی لباس برای کودک نکته بسیار مهمی است. طراحی اصولی و راحت لباس کودک با پارچه های مرغوب دو نکته بسیار مهم هستند که بادی در اولویت قرار بگیرند.

نکاتی در مورد لباس بچه گانه

اگر می خواهید برای کودک خود خرید لباس انجام دهید ابتدا سعی کنید که از برند های معتبر خرید کنید. نکات زیر به شما کمک می کند که یک لباس مناسب برای فرزند دلبندتان انتخاب کنید:

  1. لباس کودک نباید از جنس پلی استر یا نایلون و این دست متریال باشد زیرا مسلما کودک اذیت خواهد شد.
  2. از لباس هایی با طراحی های نامناسب نیز استفاده نکنید، زیرا کودک ممکن است از نظر روانشناسی تحت تاثیر قرار بگیرد.
  3. اگر کودک شما دچار حساسیت است حتما به فروشنده تاکید کنید که پارچه ضد حساسیت می خواهید.
  4. با توجه به فصول سرما و گرما پارچه ها را انتخاب کنید. پارچه های نخی و کتان مناسب فصول گرم و پارچه های پشمی و ابریشمی مناسب فصول سرد هستند. با انتخاب مناسب مجبور نیستید در فصول سرد چندین لباس به تن کودک بپوشانید.
  5. در انتخاب لباس از خود کودک نیز کمک بگیرید زیرا کودکان می توانند با تمامی وسایل خود ارتباط برقرار کنند.

عضویت در خبر نامه

با پر کردن و ارسال فرم زیر از خبرهای جدید مجله مد و پوشاک به شیک مطلع شوید .

اشتراک گذاری این مقاله با دوستانتان

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat with us

Hi there! How can I help you?