loader image

انواع اکسسوری زنانه متناسب با لباس های شما

اکسسوری زنانه
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در email

اکسسوری زنانه چیست؟

اکسسوری اصولا وسایل جانبی هستند که در کنار لباس پوشیدن در مراسم و مناسبات مختلف از آن ها استفاده می کنیم. اکسسوری زنانه تنوع بسیار بالایی دارد و می تواند شامل جواهرات و بدلیجات، انواع ساعت، عینک و … باشد. شما می توانید با هر لباسی یک اکسسوری ست کنید. اکسسوری ها مانند لباس ها نیز انواع مختلفی دارند و هر ساله موارد جدیدی ترند می شوند. در نظر داشته باشید که برخی اکسسوری ها همیشگی هستند و در طول سالیان سال نیز می توانند مورد استفاده قرار بگیرند. برخی مواقع استفاده از یک اکسسوری با یک لباس ساده می تواند تاثیر چشمگیری بر روی تیپ و استایل شما داشته باشد. هنگامی که از اکسسوری استفاده می کنید تا حدودی نشان می دهد که شما به جزییات در تیپ خود اهمیت می دهید. سعی کنید از چندین اکسسوری با تم های مختلف استفاده نکنید زیرا موجب نا هماهنگی در تیپ شما می شود.

اکسسوری زنانه

چگونه از اکسسوری زنانه استفاده کنیم؟

در ترکیب اکسسوری با لباس باید دقت کنید که استفاده از چندین اکسسوری بزرگ می تواند بسیار زننده باشد. بهتر است با توجه به ویژگی های ظاهری و سنی خود یک اکسسوری مناسب انتخاب کنید. استفاده از اکسسوری های بزرگ به افراد ریز نقش توصیه نمی شود زیرا چهره و اندام افراد را به خوبی نشان نمی دهد. سعی کنید که متناسب با سبک لباسی که به تن می کنید از اکسسوری استفاده کنید. شاید چندان جالب نباشد که با لباس مجلسی یا رسمی اکسسوری اسپرت به کار ببرید زیرا ترکیب استایل شما را به هم می ریزد. اگر چندین اکسسوری با هم استفاده می کنید، دقت داشته باشید که بین آن ها هماهنگی وجود داشته باشد. اگر از یک دستبند یا گردنبند بزرگ استفاده می کنید بهتر است که بقیه اکسسوری های شما ظرافت داشته باشند. اینکه هم دستبند، گردنبند و گوشواره شما بزرگ باشد زیاد نما و جلوه زیبایی نخواهد داشت.

اکسسوری زنانه

کیف و کفش خود را هم رنگ انتخاب نکنید

می توان گفت هر چیزی که در ترکیب با لباس خود استفاده می کنید می تواند نوعی اکسسوری محسوب شود. کیف و کفش نیز از این موضوع مستثنی نیستند و می توان آن ها را نیز نوعی اکسسوری محسوب کرد. البته این موضوع در مورد مراسم و مجالس بیشتر صادق است. کیف و کفش هم رنگ با یکدیگر بیشتر به افراد مسن پیشنهاد می شود. تضاد و تفاوت در میان این دو می تواند به جذابیت استایل شما اضافه کند. استفاده از کیف و کفش هم رنگ و هم مدل یک ترکیب قدیمی است که حتی در زمان خود نیز طرفداران زیادی نداشته است. در نظر داشته باشید که سبک کیف و کفش نیز در این مسئله حائز اهمیت است. اینکه یک کوله پشتی اسپرت با یک کفش سبک کلاسیک نمی تواند زیاد جالب به نظر برسد. رنگ کیف و کفش نیز را با ویژگی های ظاهری خود انتخاب کنید.

اکسسوری زنانه

نکات مهم در استفاده از اکسسوری زنانه

در استفاده از اکسسوری زنانه همانطور که در پاراگراف قبلی نیز اشاره شد باید نکاتی را مد نظر داشته باشید. به موارد زیر دقت کنید.

  • اگر از عینک دودی یا تزیینی استفاده می کنید سعی کنید متناسب با فرم صورت خود آن را انتخاب کنید. استفاده از عینک دودی بزرگ به افرادی که صورت کوچکی دارند توصیه نمی شود.
  • اگر رنگ پوست شما سفید است تقریبا استفاده از هر رنگ اکسسوری به شما توصیه می شود اما در صورتی که رنگ پوست شما غیر از سفید است بهتر است آن را امتحان کنید.
  • دقت کنید که در میان اکسسوری و آرایش شما هماهنگی وجود داشته باشد. استفاده از یک اکسسوری نا مناسب با آرایش شما علاوه بر اینکه جذابیتی ندارد می توانند زننده باشد.
  • دقت کنید که رنگ اکسسوری با رنگ لباس و کفش شما نیز هماهنگ باشد. برخی رنگ ها بسیار سخت هماهنگ می شوند این مورد را مد نظر داشته باشید.

عضویت در خبر نامه

با پر کردن و ارسال فرم زیر از خبرهای جدید مجله مد و پوشاک به شیک مطلع شوید .

اشتراک گذاری این مقاله با دوستانتان

اشتراک گذاری در linkedin
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در whatsapp

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Chat with us

Hi there! How can I help you?